Wieszaki do przedpokoju a ciekawa aranżacja

W każdym korytarzu, holu czy przedpokoju powinien znajdować się wieszak. Dzięki temu niepozornemu przedmiotowi odzież wierzchnia jest zawsze w idealnym ładzie i porządku. Jaki wybrać wieszak, aby wnętrze prezentowało się wyjątkowo?

Metalowy wieszak o stabilnej konstrukcji – dobry wybór na lata

Dziś wybór wieszaków jest przeogromny. W poszczególnych sklepach dostępne są modele wolno – stojące oraz przytwierdzane do ściany. Niektóre wieszaki są drewniane, a inne z kolei metalowe.

Doskonałym wyborem są metalowe wieszaki do przedpokoju, które to charakteryzują się tym, że posiadają bardzo trwałą, ergonomiczną oraz stabilną konstrukcję. Na takich wieszakach można wygodnie powiesić odzież wierzchnią całej rodziny, bez obaw, że będzie ona z niego spadała. Każdy stabilny wieszak z metalu potrafi sobie doskonale poradzić zarówno z zimowymi płaszczami, jak i kurtkami przeciwdeszczowymi czy damskimi torebkami i kapeluszami.

wieszaki do przedpokoju

Wieszak i szafka – doskonała dekoracja przedpokoju

Wieszak ścienny nie zajmuje dużo miejsca i stanowi bardzo efektowny element wyposażenia każdego wnętrza. Dzięki niemu kurtki i płaszcze zawsze znajdują się we właściwym miejscu.

Jeśli wieszak jest gustownie dobrany do wnętrza, to wówczas jest doskonałym elementem dekoracyjnym każdego przedpokoju, korytarza, holu oraz łącznika.

Można do niego z łatwością dopasować pozostałe elementy wyposażenia przedsionka. Wystarczy pod wieszakiem postawić wygodną szafkę na buty z siedziskiem, aby nadać wnętrzu ciekawego wyglądu. Każdy wyposażony w taki sposób przedpokój jest praktyczny i funkcjonalny oraz pięknie się prezentuje.